Myymälämme

Myymälämme ja verkkokaupan tilausten noutomyymälät. Voit noutaa tilauksesi yli 50 myymälästämme. Ketjuumme kuuluu Euronics ja Tekniset myymälät ympäri Suomen. (Katso tästä toimitusehdot >>)

*) 0201 ja 0207 -alkuiset numerot: Kiinteästä verkosta soitettuna 8,35 snt/puh + 7,02 snt/min. Matkapuhelimesta 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min. Ulkomailta tavallinen ulkomaanpuheluhinta. Hinnat sis. alv. 24 %.

Vantaa EURONICS VANTAA Valimotie 6
01510 Vantaa
puh. (09) 8254640
asiakaspalvelu@euronics.fi Sijaintimme kartalla
Alajärvi TEKNISET JAPO Kauppakatu 10
62900 Alajärvi
puh. (06) 557 0115
myynti@japoyhtiot.fi Sijaintimme kartalla
Eura TEKNISET EURA Satakunnankatu 20
27510 Eura
puh. (02) 865 0501
eura@tekniset.fi Sijaintimme kartalla
Harjavalta TEKNISET
KODINTEKNIIKKA MATTILA
Siltakatu 2
29200 Harjavalta
puh. (02) 674 3400
olavi.mattila@teknisetmattila.fi Sijaintimme kartalla
Haukipudas TEKNISET
VÄISKIN TV JA KONE
Jokelantie 3
90830 Haukipudas
puh. (08) 547 2407
haukipudas@tekniset.fi Sijaintimme kartalla
Heinola TEKNISET PEKKALA Kauppakatu 11
18100 Heinola
puh. (03) 715 2680
heinola@tekniset.fi Sijaintimme kartalla
Huittinen TEKNISET HUITTINEN Risto Rytin katu 25
32700 Huittinen
puh. (02) 566 089
jarmo.sivunen@tekniset.fi Sijaintimme kartalla
Hämeenlinna TEKNISET TV-SÄVEL Tiiriönsuontie 2
13130 Hämeenlinna
puh. (03) 612 7333
mail@tv-savel.fi Sijaintimme kartalla
Iisalmi TEKNISET CARLSON IISALMI Teollisuuskatu 11
74120 Iisalmi
puh. 0207 427 335
kodintekniikka.iisalmi@carlson.fi Sijaintimme kartalla
Imatra TEKNISET KISA Lappeentie 41
55100 Imatra
puh. 0207 890 560
tekniset@kisaimatra.fi Sijaintimme kartalla
Ivalo TEKNISET IVALO Petsamontie 5
99800 Ivalo
puh. 0207 302 011
ivalo@tekniset.fi Sijaintimme kartalla
Jalasjärvi TEKNISET KODINTEKNIIKKA Hallitie 12B
61600 Jalasjärvi
puh. (06) 456 0089
jalasjarven.kodintekniikka@netikka.fi Sijaintimme kartalla
Joensuu TEKNISET CARLSON RAUTATAVARATALO Nurmeksentie 6
80100 Joensuu
puh. 0207 427 354
kodintekniikka.joensuu@carlson.fi Sijaintimme kartalla
Kannus TEKNISET KANNUS Asematie 5
69100 Kannus
puh. (06) 870 407

kannus@tekniset.fi

Sijaintimme kartalla

Karjaa TEKNISET KARJAA Kauppiaankatu 13
10300 Karjaa
puh. (019) 230 158
ivak.tekniset@pikaposti.fi Sijaintimme kartalla
Kauhajoki TEKNISET VAKIO-SÄHKÖ Topeeka 80
61800 Kauhajoki
puh. (06) 231 1844
heikki.rantala@tekniset.fi Sijaintimme kartalla
Kemi TEKNISET KEMI Valtakatu 5
94100 Kemi
puh. 0400 541 001
kemitornio@tekniset.fi Sijaintimme kartalla
Klaukkala TEKNISET KLAUKKALA Klaukkalantie 55
01800 Klaukkala
puh. (09) 290 2010
klaukkala@tekniset.fi Sijaintimme kartalla
Kokemäki TEKNISET SÄHKÖTEKNIIKKA Tulkkilantie 30
32800 Kokemäki
puh. (02) 546 0505
myynti@tst.fi Sijaintimme kartalla
Kuopio

TEKNISET CARLSON RAUTATAVARATALO

Volttikatu 1
70700 Kuopio
puh. 0207 427 116

kodintekniikkavolttikatu@carlson.fi

Sijaintimme kartalla

Kuopio TEKNISET CARLSON
TAVARATALO
Kauppakatu 36
70100 Kuopio
puh. 0207 427 052
kodintekniikkakuopio@carlson.fi Sijaintimme kartalla
Kyröskoski TEKNISET UUSI-ERKKILÄ Valtakatu 30
39200 Kyröskoski
puh. (03) 371 6995
paivo.uusi-erkkila@tekniset.fi Sijaintimme kartalla
Laitila TEKNISET RADIOTALO IISKALA Keskuskatu 22
23800 Laitila
puh. (02) 856 556
laitila@tekniset.fi Sijaintimme kartalla
Lieksa TEKNISET KONEPÖRSSI Pielisentie 45
81700 Lieksa
puh. (044) 742 2179
ttlieksa@tietotapio.fi Sijaintimme kartalla
Lohja TEKNISET LOHJA Laurinkatu 46
08100 Lohja
puh. (019) 331 550
myynti@teknisetlohja.fi Sijaintimme kartalla
Mikkeli TEKNISET CARLSON RAUTATAVARATALO Laiturikatu 4
50100 Mikkeli
puh. 0207 427 457
kodintekniikkasatama@carlson.fi Sijaintimme kartalla
Mikkeli TEKNISET CARLSON TAVARATALO Hallituskatu 6
50100 Mikkeli
puh. 0207 427 407
kodintekniikkamikkeli@carlson.fi Sijaintimme kartalla
Mäntyharju TEKNISET KONESÄHKÖ Keskustie 7
52700 Mäntyharju
puh. (015) 768 3650
vesa.ahonen@konesahko.fi Sijaintimme kartalla
Nokia TEKNISET TV-KODINKONE
OLLI SIPILÄ
Yrittäjänkatu 26
37100 Nokia
puh. (03) 342 2400
mari.sipila@teknisetsipila.com Sijaintimme kartalla
Nurmes TEKNISET KONEPÖRSSI Porokylänkatu 30
75530 Nurmes
puh. (044) 7221777
ttnurmes@tietotapio.fi Sijaintimme kartalla
Närpiö TEKNISET NÄRPES Närpesvägen 32
64200 Närpes
puh. (06) 224 1450
narpio@tekniset.fi Sijaintimme kartalla
Oulainen TEKNISET TOKOLA Keskuskatu 11
86300 Oulainen
puh. (08) 473 740
tekniset.oulainen@tokola.fi Sijaintimme kartalla
Paimio TEKNISET VISTAVISIO Vistantie 24
21530 Paimio
puh. (044) 766 1300
paimio@tekniset.fi Sijaintimme kartalla
Parkano TEKNISET PARKANO Keskuskatu 7
39700 Parkano
puh. (03) 450 5555
parkano@tekniset.fi Sijaintimme kartalla
Pieksämäki TEKNISET SÄHKÖPARI Kaaritie 12
76150 Pieksämäki
puh. 0207 291 800
ossi.kinnunen@sahkopari.fi Sijaintimme kartalla
Raisio TEKNISET SÄHKÖ-INSTO Martinkatu 4
21200 Raisio
puh. 0207 129 707
kodintekniikka@sahko-insto.fi Sijaintimme kartalla
Rauma TEKNISET RAUMA Karjalankatu 5
26100 Rauma
puh. (02) 822 5159
rauma@tekniset.fi Sijaintimme kartalla
Rovaniemi TEKNISET VALOKULMA Lampelankatu 4
96300 Rovaniemi
puh. 0207 568 620
tekniset@valokulma.fi Sijaintimme kartalla
Salo TEKNISET SALO Savenvalajankatu 3
24260 Salo
puh. (02) 777 1400
asiakaspalvelu@teknisetsalo.fi Sijaintimme kartalla
Sastamala TEKNISET TUOMINEN Puistokatu 14
38200 Sastamala
puh. 044 511 4001
kari.tuominen@tekniset.fi Sijaintimme kartalla
Savonlinna TEKNISET CARLSON Nojanmaantie 2
57210 Savonlinna
puh. 0207 427 257
kodintekniikka.savonlinna@carlson.fi Sijaintimme kartalla
Seinäjoki TEKNISET SEINÄJOKI Vaasantie 9
60100 Seinäjoki
puh. 0207 280 772
seinajoki@tekniset.fi Sijaintimme kartalla
Sipoo/
Söderkulla
TEKNISET SIPOON KODINKONEKESKUS Eriksnäsintie 11 D
01150 Söderkulla
puh. (09) 272 2304
sipoo@tekniset.fi Sijaintimme kartalla
Sodankylä TEKNISET SODANKYLÄ Jäämerentie 7
99600 Sodankylä
puh. 0207 302 010
sodankyla@tekniset.fi Sijaintimme kartalla
Suolahti TEKNISET KELLA Keiteleentie 9
44200 Suolahti
puh. (014) 542 307
tilaus@kodintekniikka.net Sijaintimme kartalla
Tammisaari TEKNISET TAMMISAARI Kuninkaankatu 13
10600 Tammisaari
puh. (019) 246 2213
tammisaari@tekniset.fi Sijaintimme kartalla
Tornio TEKNISET TORNIO Teollisuuskatu 16
95420 Tornio
puh. 0207 619 200
kemitornio@tekniset.fi Sijaintimme kartalla
Turku JIMM'S PC Lukkosepänkatu 7
20320 Turku
puh. (02) 9707 0700
asiakaspalvelu@jimms.fi www.jimms.fi
Uusikaupunki TEKNISET UUSIKAUPUNKI Rauhankatu 6
23500 Uusikaupunki
puh. 0105 815 900
uusikaupunki@tekniset.fi Sijaintimme kartalla
Varkaus TEKNISET CARLSON Käsityökatu 17
78200 Varkaus
puh. 040 833 0937
kodintekniikka.varkaus@carlson.fi Sijaintimme kartalla
Viitasaari TEKNISET VIITASAARI Keskitie 2
44500 Viitasaari
puh. (014) 573 441
viitasaari@tekniset.inet.fi Sijaintimme kartalla
Vääksy TEKNISET KONEKULMA Rusthollintie 2
17200 Vääksy
puh. (03) 766 0088
juha.tapionsalo@tekniset.fi Sijaintimme kartalla
Ähtäri TEKNISET ÄHTÄRI

Ostolantie 7
63700 ÄHTÄRI
puh. (06) 533 1880

ahtari@tekniset.fi Sijaintimme kartalla