LG OLED55G56LS 55" 4K OLED EVO G5 SMART-TV JALUSTALLA
LG OLED55G56LS 55" 4K OLED EVO G5 SMART-TV JALUSTALLA - 51-60 tuumaiset televisiot - 8806096363683 - 1
LG OLED55G56LS 55" 4K OLED EVO G5 SMART-TV JALUSTALLA - 51-60 tuumaiset televisiot - 8806096363683 - 2
LG OLED55G56LS 55" 4K OLED EVO G5 SMART-TV JALUSTALLA - 51-60 tuumaiset televisiot - 8806096363683 - 3
LG OLED55G56LS 55" 4K OLED EVO G5 SMART-TV JALUSTALLA - 51-60 tuumaiset televisiot - 8806096363683 - 4
LG OLED55G56LS 55" 4K OLED evo G5 tarjoaa täydellisen kuvanlaadun, Dolby Vision -tuetun elokuvakokemuksen ja salamannopean pelisuorituskyvyn – nyt jalustalla varustettuna.
  • Tuotekoodi: 8806096363683
  • EAN: 8806096363683
  • Takuu: 2 vuotta
  • Resoluutio: 4K UHD (2160p)
  • Kuvakoko (tuumaa): 55
  • Energialuokka: E
  • HDR: Kyllä
  • Smart-TV: Kyllä
kpl
Voit myös vaihtoehtoisesti varata ja noutaa tuotteen myymälästä
OLED55G56LS.AEU
Täydellisesti valaistu kuva – missä tahansa tilassa
Syvemmät mustat. Kirkkaammat yksityiskohdat.
Älykäs suorituskyky, joka mukautuu sinuun
Elokuvateatteri olohuoneessasi
Pelaajan uusi paras ystävä
165 Hz:n paneeli, 0,1 ms vasteaika ja G-Sync/FreeSync-tuki tekevät pelaamisesta ultrapehmeää ja viiveetöntä. Game Optimizer -valikko mahdollistaa asetusten hienosäädön lennossa. Tämä televisio ei vain näytä pelejä – se tuntee ne.
Muotoilua, joka puhuttelee
Tärkeimmät ominaisuudet:
Näyttö: 55" 4K OLED evo, 3840 x 2160 pikseliä
Kuvaprosessori: a11 AI Processor 4K Gen2
Kirkkaus: Brightness Booster Ultimate, jopa 300 % kirkkaampi (quad-stack OLED)
Paneeli: 165 Hz (natiivi 120 Hz), Pixel Dimming, Ultra Luminance Pro
HDR: Dolby Vision, HDR10, HLG, Dynamic Tone Mapping Pro
Ääni: 60 W 4.2 Dolby Atmos, AI Sound Pro (Virtual 11.1.2), Bluetooth Dual Audio
Älyominaisuudet: webOS 2025, AI Voice, AI Picture Pro, AI Genre Selection
Peliominaisuudet: G-SYNC, FreeSync, VRR, ALLM, 0,1 ms vasteaika
Liitännät: 4 x HDMI 2.1, 3 x USB, LAN, optinen ääni, CI+
Langaton: Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, AirPlay 2, Miracast
Mitat (jalustan kanssa): 1222 x 27.2 x 742 mm | Paino: 22.1 kg
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Tuotearviointi
Palvelu/toimitus
Vapaavalintainen nimimerkki, jonka julkaisemme arvostelun yhteydessä.
Kotiinkuljetus sovitusti
Kotiinkuljetus sovitusti
Nouto myymälästä
Nouto myymälästä
Uudelleen määritelty kirkkaus: Uskomaton kirkkaus & upea kontrasti
Kristallinkirkas kuva myös valoisissa huoneissa
Täydelliset värit, täydelliset mustan sävyt ? Vertaansa vailla oleva kuva
OLED Dynamic Tone Mapping Pro ? Tarkkuutta jokaisessa kuvassa
Elokuvateatterin erinomaisuus: Näe ja kuule jokainen yksityiskohta
Älyllä toimiva: a11 AI Processor 4K
Pelaa ennennäkemättömällä tavalla: Ultratasainen, ultraviiveetön
Pelaajille suunnitellussa OLED G5 -televisiossa on 165 Hz:n G-Sync- ja FreeSync-tuki, joka poistaa kuvan repeämisen ja tekee liikkeestä silkinpehmeää. LG:n Game Optimizer- ja Dashboard-toimintojen avulla voit hienosäätää asetuksia reaaliajassa parhaan suorituskyvyn takaamiseksi. Salamannopea 0,1 ms:n vasteaika ja alhainen viive antavat kilpailuetua, kun taas henkeäsalpaavat OLED-kuvat tekevät jokaisesta maailmasta mukaansatempaavamman.