SAMSUNG TU65U7005FK 65" UHD 4K SMART-TV
SAMSUNG TU65U7005FK 65" UHD 4K SMART-TV - Yli 60 tuumaiset televisiot - 8806097251743 - 2
SAMSUNG TU65U7005FK 65" UHD 4K SMART-TV - Yli 60 tuumaiset televisiot - 8806097251743 - 3
SAMSUNG TU65U7005FK 65" UHD 4K SMART-TV - Yli 60 tuumaiset televisiot - 8806097251743 - 4
SAMSUNG TU65U7005FK 65" UHD 4K SMART-TV - Yli 60 tuumaiset televisiot - 8806097251743 - 5
Ale -25%
Tarjoustuote!
-25%
Hinta voimassa 31.5.2026 asti.
  • Tuotekoodi: 8806097251743
  • EAN: 8806097251743
  • Takuu: 2 vuotta
  • Resoluutio: 4K UHD (2160p)
  • Kuvakoko (tuumaa): 65
  • Energialuokka: G
  • HDR: Kyllä
  • Smart-TV: Kyllä
kpl
Voit myös vaihtoehtoisesti varata ja noutaa tuotteen myymälästä
TU65U7005FKXXC
Samsung 4K UHD Smart TV – todentuntuista kuvanlaatua ja älykästä suorituskykyä kompaktissa koossa
Jokainen yksityiskohta terävänä 4K-resoluutiolla
Ääni, joka seuraa kuvaa
OTS Lite -äänentoisto (Object Tracking Sound Lite) tuo uudenlaista syvyyttä katselukokemukseesi – ääni liikkuu kuvan mukana ja tekee katsomisesta entistä immersiivisempää. Sisäänrakennetut kaiuttimet (20 W) täyttävät huoneen selkeällä ja tasapainoisella äänellä ilman lisälaitteita.
Älykäs, turvallinen ja jatkuvasti kehittyvä käyttökokemus
Yksinkertaista käytettävyyttä
Tärkeimmät ominaisuudet:
Crystal Processor 4K: tehokas sisällön optimointi ja skaalaus
HDR10+: realistinen väri- ja kontrastitoisto
Motion Xcelerator: sulava kuvanliike
OTS Lite -äänentoisto ja 20 W kaiuttimet
Tizen OS ja One UI: sujuva ja turvallinen käyttö
7 vuoden käyttöjärjestelmäpäivitykset
Samsung Knox Security: tietoturva ja yksityisyys
Klassinen näppäinkaukosäädin
3 x HDMI, 1 x USB, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 5
Tekniset tiedot:
Näytön koko: 65"
Resoluutio: 3840 x 2160 (4K UHD)
Virkistystaajuus: 50 Hz
Prosessori: Crystal Processor 4K
Ääni: 20 W, OTS Lite
Käyttöjärjestelmä: Tizen (One UI)
Energialuokka: G
HDMI-portit: 3, USB-portit: 1
VESA: 200 x 200 mm