CS-PSP200-R100-DS200W
EZVIZ PSP100 SOLAR PANEL 200W - Kablar & laddare - 6941545618395 - 1
EZVIZ PSP100 SOLAR PANEL 200W - Kablar & laddare - 6941545618395 - 2
EZVIZ PSP100 SOLAR PANEL 200W - Kablar & laddare - 6941545618395 - 3
  • Produktkod: 6941545618395
  • EAN: 6941545618395
  • Garanti: 2 år
  • Varan tillfälligt slut
Du kan också boka och söka produkten från vår butik
EZVIZ PSP100 SOLAR PANEL 200W SOLPANEL
CS-PSP200-R100-DS200W
Tekniska specifikationer:
Spänning 23.8V (-5%, +10%)
Max. laddningseffekt 200 W
Max. laddningsström 10.66 A ± 5%
Laddningstid PS300 8-16 h
Laddningstid PS600 4-8 h
Produktmått stängd 647 x 540 x 60 mm
Produktmått öppen 2379 x 540 x 33 mm
Vikt 10.1 kg
IP67 – klassificering
För utomhusbruk
MC4 - anslutning
14 AWG, 1m