LG 32LQ63006LA 32" LED-TV
FHD
LG 32LQ63006LA 32" LED-TV - 32-39 tums TV - 8806091636959 - 2
LG 32LQ63006LA 32" LED-TV - 32-39 tums TV - 8806091636959 - 3
LG 32LQ63006LA 32" LED-TV - 32-39 tums TV - 8806091636959 - 4
LG 32LQ63006LA 32" LED-TV - 32-39 tums TV - 8806091636959 - 5
  • Produktkod: 8806091636959
  • EAN: 8806091636959
  • Garanti: 2 år
  • Varan tillfälligt slut
Du kan också boka och söka produkten från vår butik
LG 32LQ63006LA 32" LED-TV
WebOS
Underhållning
32”
FullHD-TV med HDR-stöd
WebOS operativsystem
Digitala mottagare: DVB-T2, DVB-C HD, DVB-S2
2 HDMI-portar, ALLM- och eARC-stöd
Energiklass: F
Mått: L x H x D 736 x 437 x 82.9 mm (utan stativ), 736 x 464 x 180 mm (med stativ)
Stativets bredd: 606 mm