SAMSUNG TU65U7005FK 65" UHD 4K SMART-TV
SMART TV (2025)
SAMSUNG TU65U7005FK 65" UHD 4K SMART-TV - TV över 60 tum - 8806097251743 - 2
SAMSUNG TU65U7005FK 65" UHD 4K SMART-TV - TV över 60 tum - 8806097251743 - 3
SAMSUNG TU65U7005FK 65" UHD 4K SMART-TV - TV över 60 tum - 8806097251743 - 4
SAMSUNG TU65U7005FK 65" UHD 4K SMART-TV - TV över 60 tum - 8806097251743 - 5
Rea -25%
Produkterbjudande
-25%
Erbjudandet giltigt till och med 31.5.2026 .
  • Produktkod: 8806097251743
  • EAN: 8806097251743
  • Garanti: 2 år
st
Du kan också boka och söka produkten från vår butik
TU65U7005FKXXC
Samsung 4K UHD Smart TV – fantastisk bildkvalitet och smart prestanda i kompakt format
Varje detalj med skarp 4K-upplösning
Ljud som följer bilden
OTS Lite (Object Tracking Sound Lite) ger en ny dimension till din tittarupplevelse – ljudet rör sig med bilden och gör tittandet mer immersivt. De inbyggda högtalarna (20 W) fyller rummet med klart och balanserat ljud utan extra enheter.
Smart, säker och ständigt utvecklande användarupplevelse
Enkel användbarhet
Viktigaste funktionerna:
Crystal Processor 4K: effektiv innehållsoptimering och uppskalning
HDR10+: realistisk färg- och kontraståtergivning
Motion Xcelerator: smidig bildrörelse
OTS Lite-ljudåtergivning och 20 W-högtalare
Tizen OS och One UI: smidig och säker användning
Sju års operativsystemsuppdateringar
Samsung Knox Security: datasäkerhet och integritet
Klassisk fjärrkontroll
3 x HDMI, 1 x USB, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 5
Tekniska specifikationer:
Skärmstorlek: 65"
Upplösning: 3840 x 2160 (4K UHD)
Uppdateringsfrekvens: 50 Hz
Processor: Crystal Processor 4K
Ljud: 20 W, OTS Lite
Operativsystem: Tizen (One UI)
Energiklass: G
HDMI-portar: 3, USB-portar: 1
VESA: 200 x 200 mm